Menu

Ubytování v Apartmánech Pálava

 

 
Příjemné ubytování v pros­torných moderních apartmánech na břehu jezera Mušov
v malebné vinařské obci Pavlov nedaleko Mikulova. 
Apartmány Pálava mají dispozice 1 + kk a pohodlně uby­tují až 4 dospělé osoby.
Obytné místnosti čítají celkem 50 m2 a jejich plochu dále rozšiřuje 20-ti metrová terasa s po­sezením
a s výhledem na hladinu Novomlýnských nádrží a pásy nekonečných vinohradů. 
Kuchyňský kout je vybaven standardními spotřebiči (varná deska, trouba s grilem, digestoř, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, lednice s mrazícím boxem), nádobím a čistícími prostředky.
K dispozici je také LCD televizor s USB vstupem pro video a audio a Wi-Fi připojení zdarma. Samozřejmostí jsou lůžkoviny a ručníky v ceně.
 
Zázemí apartmánů doplňu­je uzamykatel­ný box na kolasportovní vybavení nebo ko­čárek v příze­mí obytného domu. Automatické je parkovací stání v rámci uzamykatelného areálu v ceně pobytu.
 

 

Mezonetové apartmány

 

Mezonetové apartmány nabízejí kromě přízemní obytné části s kuchyňským koutem, koupelnou a šatnou také podkrovní ložnici s pevným lůžkem. Kapacitu dvou lůžek v podkroví doplňuje velká rozkládací pohovka pro dvě osoby v přízemí. Plochu apartmánu rozšiřuje prostorná terasa s výhledem na hladinu Novomlýnských nádrží.

 

Přízemní apartmány

 

Tyto apartmány mají dispozici 1 + kk s koupelnou, vstupní chodbou a šatnou. Plně vybavený kuchyňský kout navazuje na obytnou část. Díky klasickému lůžku a velké rozkládací pohovce lze pohodlně ubytovat až 4 dospělé osoby. Obytné místnosti čítají celkem 50 m2 a také jejich plochu rozšiřuje prostorná terasa s posezením a s výhledem na Mušovské jezero.

 

 

 

Služby apartmánů

 

Správce areálu

 

Apartmánový rezort představuje uzavřený areál. Bezpečnost a soukromí jsou zde zaručeny.

Požadavky hostů pálavských apartmánů zajišťuje správce areálu. Při příjezdu Vám správce předá klíč od apartmánu a kartu Klubu Pálavské vinohrady a seznámí Vás se všemi důležitými informacemi. K dispozici je Vám také během celého pobytu. Při odjezdu správce zkontroluje apartmán a převezme si od Vás klíč.

 

 

Platba kartou

Novinkou v rámci našich služeb je možnost hradit doplatek pobytu kartou přímo v areálu. Chcete-li této služby využít, prosím informujte správce při příjezdu.

 

Slevová karta klubu

 

Jako host apartmánu máte po dobu ubytování zdarma k dispozici slevovou kartu Klubu Pálavských vinohradů, která Vás opravňuje k využití různých zvýhodněných služeb.

 

Seznam partnerů Klubu Pálavské vinohrady (PDF 280 kb)

 

 

Snídaně

Přestože jednou z největších výhod apartmánů je soukromí a plná soběstačnost, dopřát si po ránu hotovou snídani je vítaným luxusem. Díky spolupráci s místním tříhvězdičkovým hotelem nabízíme možnost docházet na snídani přímo do hotelu a vybrat si tak z bohaté nabídky teplých i studených pokrmů. 

Kontaktujte nás

Apartmány pálava

Přehradní 257/2

692 01 Pavlov

Česká republika

info@palavske-apartmany.cz

tel: (+420) 601 339 639

Provozovatel

Michaela Winklerová

K Zelenému poli 188

251 01 Herink

IČ: 88878520

DIČ: 8152010196

Bankovní spojení

č. ú. 670100-2210178981

kód banky 6210

IBAN

CZ83 3030 0000 0013 7408 4012